Hotelik dla psów

Przebywanie ze zwierzętami jest dla mnie formą wypoczynku i relaksu. Fascynują mnie ich naturalne zachowania. Doskonalę rozumiem ich potrzeby i szanuję ich naturalne instynkty.

Hotelik dla psów to nie tylko dach nad głową i spanie w ciepłym legowisku. Przede wszystkim to warunki, do których Twój pies jest już przyzwyczajony. Dlatego pobyt w takim miejscu będzie z pewnością przyjemniejszy dla niego, jeśli będzie miał tak jak w domu.

Najistotniejszy będzie tu kontakt z domownikami, którzy zwracają się do niego po imieniu, głaskają lub przytulają. Dzięki temu pies wie, że ktoś się nim zajmuje. Czuje się w tym miejscu bezpiecznie i spokojnie Jednym słowem musi mieć stworzone odpowiednio komfortowe warunki, by zaakceptował swój nowy dom, w którym będzie mógł być spokojny, a w przyszłości chętnie do niego wracać. Hotelik dla psów stanie się wtedy bezpieczną przystanią na czas wyjazdów swoich właścicieli. Gdy nasz podopieczny zaakceptuje nowe miejsce, zwłaszcza po dłuższym pobycie u nas, polubi je. W większości przypadków psy chętnie przebywają wśród innych psów. Dlatego taki hotel dla psa staje się drugim domem, do którego chętnie wracają.

Wiem, że zwierzęta przebywające w hotelu przeżywają rozłąkę ze swoimi opiekunami. Dlatego dołożę starań aby w tym czasie zapewnić im odpowiednią ilość zajęć i zabawy. Dobrze wiemy, że każdy pies ma potrzebę ruchu. Musi mieć więc możliwość zaspokojenia jej. Przez to nie tylko spożytkowuje swoją energię i jest potem spokojniejszy, ale również może się zrealizować w tym, co lubi. Może to być po prostu aportowanie, spacerowanie i zabawa z człowiekiem. Zadbam też o zapewnienie im spokoju w trakcie wypoczynku i snu.

Myśląc o hoteliku mam na uwadze bezpieczeństwo, wygodę i naturalne potrzeby włochatej sfory. To wszystko przekłada się na jakość opieki nad powierzonym psem. W końcu dzięki temu całemu zdobytemu doświadczeniu potrafię kontrolować zachowanie się psów oraz umiejętnie wpływać na nie, aby mogły się szybko zaaklimatyzować i poczuły się tu bezpiecznie.